ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Офіцери, призвані з запасу, опановують поблизу Одеси нові військово-облікові спеціальності

29 Липня 2020
Офіцери, призвані з запасу, опановують поблизу Одеси нові військово-облікові спеціальності

На базі Центру забезпечення навчального процесу Військової Академії (м. Одеса) уже близько місяця тривають чергові Курси офіцерів запасу, призваних на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

Цього разу слухачами курсів стали понад сотня чоловіків та жінок практично з усіх регіонів України. Свого часу, здобуваючи вищу освіту, вони пройшли відповідну підготовку на військових кафедрах та отримали військові звання офіцерів запасу. З призовом та направленням на курси розпочалась їхня реальна військова служба, яка триватиме 18 місяців. Звісно ж, при підписанні контракту вони зможуть продовжити будувати власну військову кар’єру.

За три місяці слухачі курсів під керівництвом досвідчених офіцерів і викладачів Військової академії (м. Одеса) відновлять та вдосконалять свої навички з управління підрозділами, тактичної, вогневої, спеціальної, інженерної і медичної підготовки, водіння автомобілів та бронетанкової техніки тощо.

Проте основною особливістю курсів, як повідомила кореспонденту АрміяInform курсовий офіцер лейтенант Юлія П’ятова, є необхідність перепідготовки офіцерів запасу на потрібні для сучасних Збройних Сил України військові спеціальності. Тож після трьох місяців інтенсивного навчання лави вітчизняного війська поповнять молоді офіцери – фахівці з ракетно-артилерійського озброєння, автомобілів та автомобільного господарства, матеріально-технічного забезпечення. Усі вони отримають відповідні сертифікати встановленого зразка.

 

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування, Новини, Репортаж