ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Один день з морпіхами «на нулях»

31 Липня 2020, 18:32

Ми вкотре побували на одній із позицій Донеччини, де нас зустріли воїни окремої бригади морської піхоти. Про тишу на війні та про те, що допомагає бійцям вижити в ротаціях, — у репортажі з передової.

«Я три роки на фронті. Пішов на війну, адже це справа честі для мене…»

– На нашій лінії фронту ми чуємо тишу. Дійсно, домовленостей дотримуються, – говорить морський піхотинець на ім’я Ігор.

Йому всього 23 роки. Родом він з Бердянська. Каже, що завжди мріяв служити в елітних родах військ. Дуже зрадів, коли вдалося потрапити до морської піхоти.

– Я три роки на фронті. Пішов на війну, адже це справа честі для мене. Під Авдіївкою загинув мій рідний дядько, сумую за ним і не хочу більше смертей своїх побратимів, – розповідає хлопець

«Серж» і талісман десантно-штурмової ротипес Братан

– У разі потреби, морська піхота завжди готова дати відсіч агресії ворога. Зброя в нас є. Ми готові захищати Батьківщину, стримувати ворога, – запевняє боєць з позивним “Серж”.

Військовий каже, що він з 18-ти років у війську і це вже третя його ротація. Дружина в нього також морський піхотинець. Познайомились вони тут, на війні. Кохання з першого погляду, навіть до РАГСу їхали на бойовій машині.

Найщасливішою миттю у житті вважає народження доньки. Наразі їй лише 1,5 роки, проте вона вже приміряє військовий берет перед дзеркалом і каже, що хоче бути морським піхотинцем.

Служить “Серж” з собакою, яку знайшов на війні. Пес став справжнім талісманом підрозділу десантно-штурмової роти. Назвали його Братаном. На всіх позиціях він з ним.

Морпіх зізнався, що найстрашніше на війні – це ховати друзів. Всі війни закінчуються. Повинна закінчитися і ця війна.

Боєць із позивним «Філін» 

– Насолоджуємось тишею, – говорить боєць з позивним “Філін” і посміхається.

Родом він з Миколаївщини. Боєць закінчив у 2019 році Львівську військову академію. Проте зізнається, що хоче навчатися і надалі. Наразі це його друга ротація.

У “Філіна” вдома дівчина. Сама думка про те, що його чекають, допомагає вижити на війні.

– Мрію про родину, власний дім і дітей. Від цієї війни вже втомилися, нехай постріли більше не лунають…, – зізнався хлопець.

Фото і відео: Данило Оніпко

 

 

18
5

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram