ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Німеччина надає мільйон євро для роботи ВООЗ на Донбасі

3 Липня 2020, 13:46
Німеччина надає мільйон євро для роботи ВООЗ на Донбасі

Німеччина надає ще 1 мільйон євро для роботи Всесвітньої організації охорони здоров’я на сході України.

Про це повідомляє Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

«Після того, як діяльність ВООЗ в Україні минулими роками вже було профінансовано на 3,5 млн євро, Німеччина надає ВООЗ на цей і наступний роки загалом іще 1 млн євро. У такий спосіб Федеральний уряд Німеччини відгукнувся на заклик ВООЗ, яким вона привернула увагу до сфери охорони здоров’я в зоні конфлікту на сході України, що залишається в особливо скрутному становищі», — йдеться у повідомленні.

Як зазначають у дипломатичному відомстві, завдяки допомозі з Німеччини ВООЗ закуповує й розподіляє життєво важливі медикаменти, вакцини, а також витратні та лікувальні медичні засоби для осіб, які через конфлікт узагалі не мають доступу до медичного забезпечення й можливості проходити лікування або ж мають його лише в обмеженому обсязі.

«Допомога, яку надає ВООЗ, дійде до людей по обидва боки лінії розмежування. Вона міститиме в собі медичний супровід і лікування хворих з гострими та хронічними захворюваннями, пацієнтів із посттравматичними розладами, а також заходи з підготовки й підвищення кваліфікації медичного персоналу. Окрім того, спроможності українських лабораторій з моніторингу та діагностування інфекційних хвороб мають бури розширені. Гуманітарні заходи та проєкти ВООЗ в Україні є особливо нагальними й значущими саме в період пандемії COVID-19», — наголосили німецькі депутати.

Також зазначається, що схід України залишається важливим напрямом гуманітарної та екстреної допомоги з Німеччини. «Її мета — підтримати особливо вразливих членів суспільства і тих, хто перебуває в небезпеці, насамперед жінок, дітей та внутрішньо переміщених осіб. Тому минулого місяця Німеччина збільшила і підтримку, адресовану ЮНІСЕФ для його діяльності у східній Україні ще на 2 млн євро, які розраховані на два роки. Теперішнім асигнуванням Німеччина вкотре збільшує свою гуманітарну допомогу для людей в Україні. Надавши 21 млн євро у 2019 році та майже 20 млн євро дотепер у поточному році, Німеччина залишається найважливішим двостороннім гуманітарним партнером України», — йдеться в повідомленні.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України