ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині ветерани-пільговики отримають близько 11 млн гривень грошової компенсації на житло

11 Липня 2020
На Полтавщині ветерани-пільговики отримають близько 11 млн гривень грошової компенсації на житло

На Полтавщині під головуванням заступника голови Полтавської облдержадміністрації Катерини Рижеченко відбулося засідання комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень  для деяких категорій осіб, а також членів їхніх сімей.

– За державними прогорамами 2015−2019 рр. області виділено 101,2 млн грн. За рахунок цього 146  сімей вдалось забезпечити житлом. У цьому переліку − 81 сім’я учасників АТО осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ груп, 44 сім’ї  загиблих учасників АТО/ООС, 3 сім’ї учасників АТО/ООС переселенців та 18 сімей учасників бойових дій на території інших держав з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи, – розповіла посадовець.

Упродовж засідання члени комісії розглянули матеріали для чергового розподілу коштів субвенцій, передбачених Полтавській області для виплати компенсації на придбання житла.

Грошову компенсаційну виплату  з державного бюджету відповідно отримають 10 сімей, серед яких:

  • 8 осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи  учасників АТО/ООС   на суму понад 10 млн грн;
  • сім’я учасників бойових дій на території інших держав з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи на суму 678 тис. 360  грн;
  • сім’я  учасника АТО/ООС  внутрішньо переміщених осіб на суму  728 тис. 622 грн.

Слід додати, що керівництво Полтавщини ініціювало  значне розширення переліку пільг для визначених категорій за рахунок обласного бюджету.

Зокрема, рішенням департаменту соціального захисту населення ОДА запропоновані зміни до Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення.

Цими  змінами до кола осіб, які підлягають санаторно-курортному оздоровленню за рахунок коштів обласного бюджету, включені особи з інвалідністю внаслідок війни на території інших держав, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення.

До списку також увійшли  пільгові категорії громадян, які мають право на одержання компенсації за проїзд на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування, такою категорією як «члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни».

Крім того,  збільшено виплату щоквартальної грошової допомоги членам сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС до двох прожиткових мінімумів у розрахунку на одну особу (з 01.07.2020 – 4236 грн).

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист