ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Луганщині триває набір громадян України на військову службу за контрактом

8 Липня 2020
На Луганщині триває набір громадян України на військову службу за контрактом

На Луганщині триває набір громадян України на військову службу за контрактом сержантського, старшинського та рядового складу до Збройних Сил України.

Про це повідомили на офіційній сторінці Луганського обласного військового комісаріату в мережі  Facebook.

Сьогодні в Луганському ОВК відбулася чергова відправка громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Всі кандидати за результатами медичного огляду, професійного відбору та перевірки морально-психологічних якостей визнані придатними до проходження військової служби за контрактом. Патріотично налаштовані майбутні захисники прибудуть до військових частин оперативного командування «Схід».

– З початку року понад 600 мешканців Луганщини відправлено до підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України на військову службу за контрактом. Серед них є і такі, що вже брали участь у бойових діях. До районних (міських) військових комісаріатів області звертаються громадяни різних вікових категорій та статі, які бажають укласти контракт зі Збройними Силами України. Для більшості наших земляків є справою честі і гідності обороняти рідну землю на Сході нашої країни, – повідомив заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковник Олексій Сіроштан.

Підготувала Яна Задубінна, АрміяInform

Читайте нас у Facebook
Новини