ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Дніпропетровщині випробували новітній вітчизняний безпілотний літальний комплекс

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2020, 17:09

На базі Повітряного командування «Схід» під час двостороннього командно-штабного навчання на практиці були застосовані новітні засоби повітряної розвідки вітчизняного виробництва. Про це повідомили у службі зав’язків з громадськістю ПК «Схід».

Як зазначив командувач ПК «Схід» генерал-майор Олег Струцінський, українські безпілотні авіаційні комплекси виробництва «Скаетон» виконували завдання з виявлення та спостереження за об’єктами умовного противника з наданням у реальному часі інформації про місце перебування цілі для завдання удару з повітря. БПАК призначений для використання у цивільних і військових сферах для виконання тактичних розвідувальних і пошукових операцій протягом 24 годин за крейсерської швидкості 120 км/год.

Технічно мінімізовано спроможність виявлення елементів комплексу ворожими засобами радіолокаційної розвідки: враховано, що навігація з допомогою GPS у зоні бойових дій малоефективна, отже, комплекс створено максимально GPS-незалежним. До того ж відносно невеликий розмір літального апарата та вдала конструкція робить його «невидимим» для ворога з землі.

Крім того, під час навчання, що проходило під керівництвом командувача Повітряних Сил генерала-полковника Сергія Дроздова, завдання з виявлення та знищення об’єктів супротивника в іншому регіоні України в інтересах угруповання військ одночасно з вітчизняними виконували також «Прапороносці» – сучасні ударні безпілотні літальні апарати турецького виробництва, що взяті на озброєння українських Повітряних Сил. Нагадаємо, що оператори Bayraktar TB2 пройшли тримісячний курс підготовки в Туреччині.

Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини, Озброєння та техніка