ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Чернігівщині здали в експлуатацію нові гуртожитки для контрактників

3 Липня 2020, 19:20
На Чернігівщині здали в експлуатацію нові гуртожитки для контрактників

У селищі Гончарівське, що на Чернігівщині, для військовослужбовців служби за контрактом збудували нові гуртожитки поліпшеного типу. Наразі вже  збудували 5 таких гуртожитків у Десні, 2 у Гончарівському і 3 в Чернігові.  Для військових тут є всі зручності для проживання.

–  Будували ці гуртожитки з «нуля». Раніше тут нічого не було. Розпочали  їх зводити  з середини 2018 року. Вартість однієї будівлі близько 15 млн грн. Обладнані ці гуртожитки системою протипожежної сигналізації та системою оповіщення. Кожна збудована споруда розрахована на 125 військовослужбовців. Тут є пральня, холодильники та індукційні плити, тобто все, щоб повноцінно проживати, – розповів начальник  Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління Юрій Юрик.

 

Проживати будуть тут лише військовослужбовці служби за контрактом.

–  У мене в підпорядкуванні 93 контрактника.  У першу чергу ми будемо розселяти тих контрактників, хто немає житла поблизу військової частини, хто приїхав з інших областей, хто проживає дуже далеко. Окремі блоки будуть для чоловіків та жінок, адже тут можуть проживати лише не одружені, – розповів  командир батальйону  1-ї окремої танкової бригади центру Олексій Пилипко.

Для сімейних військовослужбовців таких гуртожитків поки не передбачено, вони знімають житло в містечку і отримують компенсацію за піднайом.

На майбутнє в Чернігові вже розбудовується 4-х поверховий  гуртожиток для сержантського складу – це 50 кімнат по 18,5 кв. м. із усіма зручностями в кожному блоці. Також там будуть проживати й одружені. До кінця року планують функціонування таких гуртожитків у Чернігові й селищі Десна Чернігівської області.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Актуально