ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Буковині військові допомагають населенню долати наслідки повені

2 Липня 2020
На Буковині військові допомагають населенню долати наслідки повені

Доки основна частина цієї бригади обороняє східні рубежі України від російської навали, підрозділ, який залишався у пункті постійної дислокації, допомагає жителям Буковини долати наслідки іншого лиха — вже природного характеру. Йдеться про одну з бригад оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗС України, яку нині залучено до ліквідації наслідків повені в селі Стрілецький Кут Кіцманського району Чернівецької області, що найбільше постраждало в цьому краю від паводка.

Як розповіли журналістові АрміяInform у військовій частині, наразі військовослужбовці повністю завершили роботи у кількох подвір’ях і продовжують працювати на понад 10 об’єктах. Здебільшого розчищають обійстя й городи від нанесеного сміття, намулу та уламків дерев.

— Зважаючи на масштаб лиха, ми, військові, не змогли залишитись осторонь і вже другий день у взаємодії з особовим складом ДСНС допомагаємо місцевим мешканцям долати наслідки повені, — розповідає офіцер управління бригади Тарас. — Для мешканців села така підтримка є вагомою, особливо для літніх і самотніх.

Також, повідомляють у Чернівецькому ОВК, кількома днями раніше військовослужбовці військкоматів області й підрозділів Чернівецького гарнізону разом з усіма небайдужими взяли участь у толоці, ініційованій головою Чернівецької ОДА Сергієм Осачуком.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Армія і суспільство, Новини