ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На базі львівського Будинку офіцерів створять унікальну музейну виставку про події російсько-української війни

24 Липня 2020, 15:13
На базі львівського Будинку офіцерів створять унікальну музейну виставку про події російсько-української війни

У 58-му будинку офіцерів у Львові в приміщенні воєнно-історичного музею Українського воїна відбулася презентація проєкту та обговорення концепції експозиції «Російсько-українська війна», що невдовзі з’явиться у львівському військовому осередку культури.

Захід розпочався з традиційної молитви, під час якої військові капелани закликали вшанувати пам’ять загиблих. З музичним вітанням до гостей звернувся соліст Львівської національної опери Віталій Загорбенський.

Проєкт представив автор, художник, волонтер, громадський діяч, галерист та автор створення музею пам’яті «Небесної Сотні» в Івано-Франківську Роман Бончук. Мета проєкту — документальне підтвердження нашої сучасної військової історії, відтворення реального духу й атмосфери подій на Сході України. Майбутня експозиція покликана якнайтісніше контактувати зі свідомістю відвідувачів, пробуджувати у людей, які ніколи не чули й не бачили війни, усвідомлення героїчних подій, що сталися під час оборони української землі, відчуття гордості за нашу армію та розуміння того, як усе було насправді.

Під час жвавої дискусії ветеранів АТО/ООС, фахівців Львівського історичного музею, Львівської картинної галереї імені Героя України Бориса Возницького, Національного університету «Львівська політехніка» та гостей заходу визначено концепцію емоційного впливу на глядача, розуміння того, якими зусиллями й жертовністю збереглася цілісність нашої держави.

Підсумком презентації створення експозиції «Російсько-українська війна» став виступ очільника Будинку офіцерів полковника Віталія Провозіна, який запевнив присутніх, що важливий культурний історичний осередок у серці древнього Львова, попри труднощі й обставини сьогодення, буде створений.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Timeline, Новини