ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінветеранів працюватиме над створенням єдиної системи реабілітації ветеранів – Ігор Безкаравайний

24 Липня 2020
Мінветеранів працюватиме над створенням єдиної системи реабілітації ветеранів – Ігор Безкаравайний

Заступник міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний провів зустріч із представниками робочої групи щодо підготовки проєкту організації медико-психологічної реабілітації ветеранів.

Як повідомляє пресслужба Мінветеранів, зазначена група створена за результатами домовленості Міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом щодо надання Швейцарською конфедерацією підтримки проєктам, які реалізовує міністерство.

Керівник робочої групи – проєктний менеджер, експерт з організації та управління системою реабілітації Анастасія Бойчук.

Як зазначають у відомстві, реалізація зазначеного проєкту дасть можливість проаналізувати нормативну базу країни щодо відповідності кращому міжнародному досвіду та створити фундаментальну основу ефективної системи медико-психологічної реабілітації ветеранів.

– Результатом стане формування ефективної системи реабілітації, зокрема, покрокова інструкція для медичних закладів щодо облаштування та обладнання центрів реабілітації, а також методики їхньої роботи. Якщо проєкт реально запрацює, ця система буде запропонована до поширення на всі медичні заклади держави, а не лише ті, які займаються реабілітацією ветеранів війни, – повідомив Ігор Безкаравайний.

За словами заступника міністра, наразі триває етап підготовки проєктної заявки для швейцарської сторони, яка має намір надати фінансову підтримку реалізації проєкту.

Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація, Спорт