ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністр оборони України провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні

3 Липня 2020
Міністр оборони України провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Міністр оборони України Андрій Таран зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

Сторони розпочали бесіду з обговорення результатів нещодавнього візиту Міністра оборони України до Німеччини, який відбувся 2 червня. Зокрема, Андрій Таран відзначив змістовну та конструктивну зустріч з Федеральним міністром оборони Німеччини Аннеґрет Крамп-Карренбауер, проведену під час візиту, та підтвердив запрошення для Федерального міністра відвідати Україну до кінця цього року.

Під час обговорення українська та німецька сторони погодилися, що динаміка двостороннього оборонного співробітництва і надалі розвивається, незважаючи на пов’язані з COVID-19 обмеження, а також окреслили основні напрямки подальшого поглиблення взаємовигідної співпраці.

Окремо була висловлена вдячність уряду Німеччини за підтримку європейського та євроатлантичного курсу України, зокрема, всіх процесів, пов’язаних з нещодавнім отриманням Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями.

Німецька сторона привітала Україну з отриманням згаданого високого статусу. Було підкреслено, що ця подія є беззаперечним свідченням високої оцінки успішного впровадження та реалізації реформ як в Міністерстві оборони України, так і на загальнодержавному рівні.

Також під час зустрічі було детально обговорено актуальний стан реалізації оборонної реформи в Україні відповідно до стандартів НАТО та пріоритетів на шляху її подальшого впровадження.

– Сьогодні пріоритетними завданнями є зміцнення обороноздатності нашої держави, розвиток спроможностей Збройних Сил, а також забезпечення безпеки в акваторіях Чорного та Азовського морів, — підкреслив Андрій Таран.

На завершення зустрічі очільник українського оборонного відомства подякував за практичну та консультативно-дорадчу допомогу, яку Німеччина надає Збройним Силам України. Зокрема у сфері лікування та реабілітації українських військовослужбовців у німецьких лікувальних закладах, а також обміну досвідом з питань оборонного планування та управління оборонними ресурсами, військово-медичного забезпечення та військової освіти.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини Анка Фельдгузен подякувала Міністру оборони України Андрію Тарану за відкритість та особисту активну налаштованість на зміцнення двосторонніх відносин.

Стежте за нами в Instagram
Новини