ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Маєте дітей і не знаєте, чим їх зайняти? Завітайте до ветеранської Майстерні RozvytokVB2

3 Липня 2020
Маєте дітей і не знаєте, чим їх зайняти? Завітайте до ветеранської Майстерні RozvytokVB2

Саме шість років тому, в липні 2014-го, Вадим Бойко в складі одного з добровольчих батальйонів вирушив захищати Україну. Чоловік на той момент вже звільнився із силових структур і планував відкрити власну справу. Проте військові дії, що розгорталися в державі, спонукали взяти до рук зброю й пригадати офіцерські навички. Остаточно став цивільним захисник навесні цього року. І буквально на наступний день після повернення додому почав майструвати дитячі іграшки.

Симпатичні бізіборди і фліпчарти

– Задум створити майстерню мав уже давно, – розповів кореспонденту АрміяInform Вадим. – Ще до початку війни відкладав на це кошти. Тож коли звільнився, майже одразу запустив із двома друзями виробництво. Добре, що було вже приміщення й потрібне обладнання, бо почали працювати практично посеред карантинних обмежень. Але це не зупинило.

Датою створення Майстерні RozvytokVB2 Вадим Бойко називає 14 травня цього року. Тоді відкрили сторінку спільноти в Фейсбуці, на якій з’явилися фото перших виробів, – бізібордів і фліпчартів.

– Мабуть, основною мотивацію створювати саме дитячі іграшки стали мої троє дітей. Хоча спочатку планували виготовляти іншу продукцію. Але якось дружина показала: «Дивися, які гарні дошки». Я якраз купив тоді фрезер із ЧП керуванням і вирішив спробувати навчитися вирізати якісь прості вироби. Тож виготовили з товаришами пробні екземпляри бізібордів, вони вийшли дуже симпатичними, дітям сподобалося з ними бавитися. Запустили сторінку в мережі й почали шукати клієнтів.

Сьогодні асортимент Майстерні RozvytokVB2 складається із бізібордів та магнітно-маркерних дощок різних розмірів. Як розповідає Вадим, бізіборд – це міні навчальний центр, що являє собою дошку, складену з багатьох елементів, із якими можна здійснювати маніпуляції будь-якого характеру. Різноманітні замочки, шнурівки, годинники, спінери, геометричні фігурки тощо, що рухаються, розвивають моторику, сенсорне сприйняття, логіку й уяву малюка. За допомогою такої іграшки дитина набагато швидше вчитиметься і активно освоюватиме світ. А яскраві кольори та оригінальні форми іграшки привертають увагу дитини, що дає змогу відірвати її від електронних гаджетів.

Ветеран – не професія,
потрібно розвиватися та ставати на ноги

– Наші бізіборди, залежно від наповнення, призначені для дітей від 1 року до молодшого шкільного віку. Виріб виготовлений із натуральних матеріалів та високоякісної фарби. У комплект додаємо і фліпчарт – дошку, по якій можна малювати, витирати, вивчати письмо, на неї кріплять магніти. Є бізіборди з сюрпризами, коли деякі елементи (наприклад, місяць, зорі, сонечко) зроблені з матеріалу, який світиться вночі. Робимо дошки і за розмірами замовника. Моделі вигадуємо самостійно, розробляючи їх на комп’ютері.

На виготовленні іграшок підприємець-ветеран зупинятися не збирається. Має плани розширювати виробництво. Вадим стверджує, що ветеран – це не професія, потрібно постійно розвиватися та ставати на ноги. Своїм прикладом чоловік хоче показати побратимам, що створити власну справу – це реально. Головне – чітко поставити мету і вкладати зусилля в її досягнення. Жодної гривні інвестицій Вадим Бойко не отримав. Проте перед запуском виробництва продумав стратегію розвитку, прослухав навчальні лекції з підприємницької діяльності на освітній онлайн-платформі Prometheus, написав безліч бізнес-планів. Нині Майстерня виходить на закордонні платформи eBay та Etsy та планує розширювати асортимент.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації