ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Матч ветеранів

20 Липня 2020
Матч ветеранів

Минулої п’ятниці у Києві на стадіоні «Темп» відбувся товариський футбольний матч між Національною збірною України серед ветеранів та збірною командою військовослужбовців і ветеранів Антитерористичної операції й Операції об’єднаних сил Київського міського військового комісаріату. Про це повідомляє офіційна сторінка Фейсбук Сухопутних військ ЗС України.

– Завжди, коли починалися олімпіади або спортивні змагання – зупинялися війни. Дуже хотілося б, щоб наше спортивне свято теж стало маленьким камінчиком у побудові нашої перемоги, коли ми звільнимо захоплені землі, коли перестануть гинути цивільні громадяни, військові, які боронять нашу територіальну цілісність. Я хочу, щоби ми пам’ятали, що можемо грати в цю, найпопулярнішу гру, завдяки тим, хто зараз боронить наш спокій на передовій, – звернувся до присутніх військовий комісар Київського міського військового комісаріату полковник Сергій Клявлін. – Хочу побажати, щоби ми мали мирне небо, свою незалежну вільну Україну і ніхто не міг вказувати, як нам жити, які закони нам приймати, як виховувати своїх дітей і якою мовою нам говорити.

Привітав присутніх та подякував Київському військовому комісаріату за високий рівень організації матчу Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський.

Матч був цікавим і динамічним, а боротьба запеклою. В перерві між таймами найкращі представники авіамодельного гуртка підліткового клубу Святошин ЦСПК «Спорт для всіх» продемонстрували присутнім свою майстерність у дисциплінах «повітряний бій» та «вищий пілотаж».

– Сьогоднішній захід сприяє розвитку фізичної культури, як в українському суспільстві загалом, так і в Збройних Силах зокрема. Він сприяє і патріотичному, і моральному вихованню, популяризує здоровий спосіб життя, відіграє надзвичайно важливу роль у справі психологічної реабілітації військовослужбовців. Я хочу висловити вдячність нашим бойовим побратимам, які зараз виконують завдання щодо захисту України від російської агресії, – зазначив виконувач обов’язків управління морально-психологічного забезпечення Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України полковник Андрій Мартинов.

Фото Володимир Патола

Читайте нас в Telegram
Новини, Спорт