ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 1 липня

1 Липня 2020, 11:52
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 1 липня

Станом на 10.00 01 липня в Збройних Силах України хворіє 187 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Всього за час пандемії одужало – 312 осіб, летальних випадків – 5.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 539 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 61 особа. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

За минулу добу зареєстровано 9 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 3 особи (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 2 військовослужбовця та Рівненський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні в дома під наглядом медичної служби знаходиться 6 осіб (Львівська область – 3 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Вінницька – 1 військовослужбовець та Миколаївська – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Читайте нас у Facebook
Новини