ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Керівництво теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, відсторонено від займаних посад

4 Липня 2020
Керівництво теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, відсторонено від займаних посад

Керівництво територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, керівник слідчого підрозділу теруправління ДБР та слідчі, які причетні до вилучення військової техніки, в рамках розпочатого службового розслідування відсторонені від займаних посад. Про це повідомляє сайт ДБР.

Також Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань окрім кримінального провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками ДБР та СБУ під час вилучення військового майна (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження за фактом можливої диверсії (ст. 113 Кримінального кодексу України).

Про події, які передували цьому читайте, у наших повідомленнях “ДБР завдає удару по системі протиповітряної оборони країни“,  “Вилучення військового обладнання: ДБР розслідує перевищення повноважень співробітниками бюро і СБУ“,  “Президент поставив завдання правоохоронним органам дати оцінку діям посадових осіб, які допустили вилучення обладнання ППО”.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини