ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ігри Нескорених» розпочнуться 29 травня 2021 року в Гаазі

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Липня 2020, 16:19

З 29 травня по 5 червня 2021 року в нідерландському місті Гаага відбудуться «Ігри Нескорених».

Про це повідомляється на сайті Invictus Games.

«Перенесені через коронавірус «Ігри Нескорених» у Гаазі відбудуться з 29 травня по 5 червня 2021 року», – йдеться у повідомленні.

Як нещодавно повідомляло Міністерство у справах ветеранів України, Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2021 році у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених».

Така необхідність перенесення виникла у зв’язку з рішенням Ради та Фундації міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених», у зв’язку із поширенням Covid-19, визначення терміну проведення змагань на 2021 рік.

Це рішення уряду  дозволить продовжити підготовку до змагань української збірної. Так, минулого року відбір до команди проводився у трьох містах: Одесі, Львові та Києві. Тоді для участі у відборі зареєструвалося 350 ветеранів, з яких, у підсумку, 20 спортсменів були зараховані до збірної.

Національна збірна «Ігор Нескорених» представлятиме Україну у 8 видах спорту, зокрема, плавання, біг, штовхання ядра, метання диска, баскетбол на візках. Команда цілком складена з новачків – жоден із спортсменів раніше не брав участі у цих змаганнях.

Цього року міжнародні спортивні змагання у паралімпійському стилі «Ігри Нескорених» (Invictus Games) мали відбутися 9-16 травня у Гаазі.

Нагадаємо, що у змаганнях «Ігор Нескорених» беруть участь ветерани та нинішні військовослужбовці, які отримали поранення, були травмовані, або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в районі бойових дій.

Читайте нас в Telegram