ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Гроші замість землі: Київрада виділила компенсацію трьом сім’ям загиблих учасників АТО

29 Липня 2020
Гроші замість землі: Київрада виділила компенсацію трьом сім’ям загиблих учасників АТО

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати виділили матеріальні компенсації за земельні ділянки для трьох сімей загиблих киян — учасників АТО.

Про це повідомляє офіційний сайт Київської міської ради.

«У Києві наразі 398 родин героїв-захисників, які загинули в АТО. Члени сімей мають право на отримання земельних ділянок або компенсації у вигляді матеріальної допомоги. У зв’язку з браком земельного банку в столиці, а також через фінансову неспроможність окремих сімей будувати власне житло на отриманій ділянці, мерія запровадила механізм грошової компенсації, — пояснили в Київраді. — Тобто сім’ї загиблих учасників АТО мають змогу отримати матеріальну допомогу від міста замість землі. Йдеться про суму в розмірі 400 прожиткових мінімумів. Таким чином, виплата грошової компенсації становить 878 800 грн для однієї родини, яка втратила члена сім’ї на Сході країни».

У Київраді нагадують, що торік місто виплатило матеріальну допомогу трьом заявникам на загальну суму 2,5 млн грн. На засіданні 7 липня 2020 року Київрада передбачила матеріальні компенсації за земельні ділянки ще для п’яти сімей загиблих киян — учасників АТО. Кошти закладені в міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам». На 2019-2021 роки — майже 51 млн грн.

Читайте нас у Facebook
Соціальний захист