ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Футбольний Кубок Героїв спецпризначення повернувся до Кропивницького

27 Липня 2020

У Вінниці завершився дводенний турнір із футболу на Кубок Героїв спецпризначення. За звання переможців змагалися команди з Кропивницького, Хмельницького, Очакова, Бердичева та ветерани-спецпризначенці. Кубок дістався найсильнішим – команді  полку спецпризначення ім. князя Святослава Хороброго.

«Боротьба була, як завжди, завзята, цікава, динамічна, спрямована на результат. Цього року кропивничани змогли повернути собі удачу і вибороли Кубок, який здобували вже тричі поспіль. Тож вітаємо їх із заслуженою перемогою», – зазначив Анатолій Слівінський, голова «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», один із організаторів турніру. Він також розповів, що турнір проводиться вже вшосте напередодні Дня Сил спеціальних операцій. Перші змагання відбулися 2015-го і були організовані здебільшого для психологічної реабілітації і відпочинку військовиків. Тоді команди на 4 дні турніру прибували з передової.

Нагадаємо, що торік Кубок поїхав до Очакова. Перед цим перемогу здобули бердичівські спецпризначенці. А перші три турніри поспіль вигравали кропивничани, які на сьогодні є беззаперечними переможцями. Варто додати, що команда із Кропивницького в 2018 році стала переможцем у Відкритому чемпіонаті учасників АТО, де боротьба точилася серед 42 команд. Тоді кропивничани довели, що вони є звитяжцями не лише в районі проведення ООС, а й на спортивному майданчику.

Після урочистого нагородження переможців та учасників футбольного турніру збірна команда нинішніх спецпризначенців зіграла дружній матч із командою ветеранів Національної збірної України. Потім усі учасники футбольного турніру мали можливість поспілкуватися на відкритому повітрі в одному із заміських комплексів відпочинку. Святковий настрій підтримала спеціально запрошена група Kozak System.