ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Держгеокадастр виконає свої зобов’язання щодо забезпечення учасників АТО землею – Роман Лещенко

17 Липня 2020, 9:53
Держгеокадастр виконає свої зобов’язання щодо забезпечення учасників АТО землею – Роман Лещенко

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко запевнив, що Держгеокадастр виконає свої зобов’язання щодо забезпечення учасників АТО землею.

Про це він розповів на пресконференції під час роз’яснення позиції Держгеокадастру стосовно планів передачі земель державної власності органам місцевого самоврядування.

«Ми передамо громадам землю, адже вона повинна належати народу, а не чиновникам. Крім того, учасники бойових дій на Сході, що отримали відповідні накази на отримання ділянок у режимі безоплатної приватизації, – отримають їх відповідно до меморандумів про співпрацю з ветеранськими організаціями. Всі заяви про те, що хтось хоче позбавити учасників АТО їхнього законного права на безоплатну приватизацію – чистої води маніпуляція», – наголосив Роман Лещенко.

У Держгеокадастрі зазначають: станом на сьогодні, у межах першочергового забезпечення реалізації права на безоплатну приватизацію, ветеранам АТО надано ділянки загальною площею 235 тис. гектарів.

2
1
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист