ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Де і як в Одесі учасники бойових дій можуть безоплатно пройти психологічну реабілітацію?

2 Липня 2020
Де і як в Одесі учасники бойових дій можуть безоплатно пройти психологічну реабілітацію?

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради надає направлення на проходження психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Зокрема визначена категорія громадян має змогу обрати заклад, де бажає безоплатно пройти реабілітацію, та звернутися до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі.

Також до заяви треба додати копію посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копію документа, що підтверджує безпосередню участь в АТО/ООС.

Серед закладів, де захисники можуть отримати послуги з психологічної реабілітації, — одеський санаторій «Аркадія», санаторії «Орізонт» і «Золота нива», що у Сергіївці, а також медичний центр «Нові Санжари».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Реабілітація