ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Британські інструктори обміняються бойовим досвідом з українськими колегами

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Липня 2020, 18:14
????????????????????????????????????

На Дніпропетровщині в межах місії Orbital британські інструктори проведуть навчальний курс вишколу тривалістю в місяць для українських колег, які поширять здобутий досвід у військах. До участі в навчанні залучені представники всіх чотирьох оперативних командувань — це близько 150 інструкторів навчальних батальйонів та окремих військових частин. Після завершення курсу вони проводитимуть бойовий вишкіл у своїх частинах і навчальних центрах. Про це АрміяInform повідомив начальник групи міжнародного військового співробітництва оперативного командування «Схід» підполковник Олексій Ноздрачов.

— Цю допомогу надає британська сторона в рамках проведення в Україні місії Orbital. Це курс підготовки наших інструкторів за кваліфікаційним модулем «Індивідуальна підготовка». Навчання відбувається за шістьма складниками: вогнева, тактична, інженерна підготовки, тактична медицина, підготовка зі зв’язку, військова топографія. Курс розпочинається з понеділка, — зазначив Олексій Ноздрачов.

За його словами, після завершення слухачі кваліфікаційного курсу отримають відповідні сертифікати. Їх залучать до проведення індивідуальної підготовки у своїх військових частинах як інструкторів.

Наразі британська й українська сторони узгоджують організаційні та логістичні тонкощі, облаштовують навчальні місця, налагоджують взаємодію. Наступного тижня на одному з полігонів Дніпропетровщини місія Orbital увійде в активну фазу.

Начальник курсу підготовки інструкторів капітан Вілл Ланкашир зазначає, що попередні місії Orbital були корисними як для української, так і для британської сторони. Військові армій країн-партнерів поділилися своїми навичками та новітніми підходами до ведення бойових дій.

— Наша місія полягає у тому, аби допомогти у підготовці майбутніх інструкторів. Нас близько двадцяти й ми збираємося навчати кваліфікаційних стандартів, які допомагають солдатам жити, виживати, битися й сприяти один одному на полі бою — це основні базові навички. У нас є цінний досвід з Афганістану й Іраку, ЗС України теж мають значний бойовий досвід. Моя команда перебуває тут уже близько двох місяців, але є постійні групи, які приїжджають з Великої Британії до різних регіонів України. Я збираюся зустрічатися з українськими військовими доти, доки на це буде запит і доки це буде корисно для українських сил, — зазначив Вілл Ланкашир.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram