ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Австралія витратить значний бюджет на сферу оборони

2 Липня 2020
Австралія витратить значний бюджет на сферу оборони

Уряд Австралії 1 липня 2020 року затвердив «Оновлення оборонної стратегії» та «План структури збройних сил». Передбачені витрати на ці проєкти в майбутньому десятилітті становитимуть 575 млрд австралійських дол. ($397,4 млрд), зокрема 270 млрд австралійських дол. ($187,25 млрд) витратять на технічне оснащення збройних сил.

Згідно з «Оновленням оборонної стратегії», з коштів, передбачуваних на технічне оснащення, в майбутньому десятилітті 28 % планують витратити на морську компоненту, 27 % — на авіаційно-космічну і 20 % — на сухопутну. Частка витрат на оборонні закупівлі у 2020-2021 фінансовому році має зрости з 34 % до 40 %.

ВМФ надає перевагу придбанню 12 великих неатомних підводних човнів типу Attack, дев’яти фрегатів типу Hunter, 12 патрульних кораблів типу Arafurа, шести великих сторожових катерів типу Cape і двох кораблів комплексного постачання типу Supply. В оновлених документах згадується також про будівництво для австралійського флоту двох багатофункціональних транспортних кораблів постачання, криголамного судна для дій в антарктичних водах, вітрильного навчального корабля, судна для забезпечення зв’язку з тихоокеанськими державами, рятувального судна, а також спорудження на базі патрульних кораблів типу Arafura серії з восьми протимінних і гідрографічних суден.

У ВВС стартуватиме створення комбінованого парку бойових літаків з F-35A Lightning II і EA-18G Growler, з’являться сучасні зразки далекобійної зброї класів «повітря-повітря» та «повітря-поверхня», а також потенційно й гіперзвукової зброї. Передбачена також закупівля додаткових військово-транспортних літаків C-130J та вдосконалення наземних систем ППО і ПРО.

Для сухопутних військ передбачено придбання БМП, інженерних машин, далекобійних ракет, самохідної артилерії, вантажного автотранспорту, машин для сил спецоперацій, транспортних вертольотів і десантних катерів. Запланована заміна бойових вертольотів Tiger та модернізація танків М1А1.

Підготувала Ніка Федорцова

13
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Армії світу