ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артем Федецький — видатний футболіст та справжній патріот України

16 Липня 2020
Артем Федецький — видатний футболіст та справжній патріот України

Голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко вручив ексфутболісту Національної збірної України Артемові Федецькому відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції».

Про це повідомляє Львівська асоціація футболу.

Відзнаку Артем отримав після того, як 2015-го побував у районі проведення Антитерористичної операції, де поспілкувався з бійцями й матеріально допоміг їм у ремонті військової техніки.

«Звісно, надзвичайно приємно отримати нагороду від глави держави, але я підтримую військовослужбовців не заради нагород», — зазначив у коментарі інформаційному центру Львівської асоціації футболу Артем Федецький. «Ми з Андрієм Тлумаком і Михайлом Кополовцем вирішили провідати й морально підтримати хлопців на передовій. Досі відчуваю незабутні моменти, коли ходили разом з бійцями окопами, грали у футбол поблизу ворожих позицій. Я будь-якої миті готовий допомогти українським військовим. Сподіваюся, наступний футбольний поєдинок проведемо вже на мирних землях, на «Донбас Арені» за участю збірної України. Хтось каже, що на передовій страшно. Але коли бачиш щирі очі хлопців, хочеш приїхати туди знову. Треба планувати наступну поїздку, аби вчергове побачитися й поспілкуватися з хлопцями. Для них і для мене це дуже важливо. Низький уклін усім нашим мужнім героям, з якими нічого не страшно! Бажаю їм повернутися додому живими та здоровими».

Олександр Шевченко відзначив патріотизм Артема Федецького. «Мені за честь вручити почесну нагороду Артему Андрійовичу Федецькому. Неодноразово бачив, коли після матчу він підходив до трибуни ультрас з вигуком «Слава воїнам АТО!». Артем — справжній патріот нашої країни, який своїм прикладом показує, як потрібно ставитися до людей, що захищають українську державу, — зазначив голова Львівської асоціації футболу.

Підготував Іван Голяченко для AрміяInform

Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація, Спорт