ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Міністра оборони Андрія Тарана з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Липня 2020, 9:07 5

Шановні генерали, офіцери, старшини, сержанти і солдати!

Дорогі ветерани і працівники Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

З часу створення Сил спеціальних операцій минуло 4 роки. Здавалося б, зовсім мало. Проте, представляючи один із “наймолодших” окремих родів українських Збройних Сил, спецпризначенці вже мають свою звитяжну і героїчну історію. Ви проявили себе як відмінно навчені, мотивовані, сильні духом і тілом бійці.

Вітчизняні Сили спецоперацій – унікальні, адже формувалися в умовах бойових дій на Сході України відповідно до стандартів найкращих армій світу, коли російський агресор нахабно вдерся на нашу землю. Боротьба з ворогом щодня загартовує вас як професіоналів, що прагнуть до якнайшвидшої перемоги.

Свій незламний характер, патріотизм та жертовність військовослужбовці Сил спеціальних операцій неодноразово підтверджували і під час виконання завдань Антитерористичної операції, і у складі Операції Об’єднаних сил.

Завдяки спецпризначенцям підступний агресор не раз отримував дошкульну відсіч, переконувався у високій професійній і моральній підготовленості українських воїнів.

Ви – унікальні, здатні виконувати різні завдання, які стосуються спеціальних операцій в інтересах оборони держави, зазвичай – у найнебезпечніших бойових умовах. Ви там, де найважче – і це в жодному разі не перебільшення.

Легендарний вислів українського князя Святослава Хороброго “Йду на ви!”, який став вашим бойовим гаслом, найкраще символізує мужність та відвагу кожного воїна-спецпризначенця.

Дякую бійцям Сил спеціальних операцій Збройних Сил України за зразкову службу і відданість обраній справі, вірність обов’язку та Вітчизні.

Схиляю голову перед подвигом ваших полеглих побратимів.

Вічна пам’ять і слава Героям, які віддали життя за свободу та Незалежність України, її світле майбутнє.

Особливі слова пошани адресую ветеранам, які власним життєвим та бойовим досвідом виховують нинішнє і майбутні покоління воїнів-захисників.

Сили спеціальних операцій – це військова еліта держави. Тож тримайте марку і пам’ятайте: Україна пишається своїми захисниками.

Слава Україні!

Слава Силам спеціальних операцій Збройних Сил України!

Міністр оборони України

Андрій ТАРАН

 

Читайте нас в Telegram