ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

250 мешканців Полтавщини вже оформили справи на вступ до військових вишів та коледжів

10 Липня 2020
250 мешканців Полтавщини вже оформили справи на вступ до військових вишів та коледжів

Третина з них бажає вступити до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Про це розповів заступник військового комісара Полтавського ОВК з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Бородай.

– Збільшення на 25 відсотків кількості охочих стати курсантами військових вишів та коледжів, як порівняти з попереднім роком, стало можливим завдяки активній агітаційно-роз’яснювальній роботі серед молоді, – зазначив офіцер. – Хоча з урахуванням карантину її перевели в режим онлайн. Але за рахунок видання друкованого контенту стало можливим охоплення навчальних закладів не тільки районного, а й селищного підпорядкування.

Серед тих, хто оформив справи до вступу, близько 85% – випускники загальноосвітніх закладів 2019/2020 року, майже чверть із них – дівчата. Військову кар’єру обирають і випускники цивільних коледжів, звільнені в запас у минулі роки строковики.

Головними чинниками переваг військової служби кандидати називають можливість здобути сучасну і престижну спеціальність, перспективи фахового й кар’єрного зростання, гарантований пакет соціальних пільг.

Перша трійка військових вишів, яким віддали вподобання полтавці: Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба –30%, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) – близько 25%, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м. Київ)  – близько 20%.

Серед коледжів беззаперечний лідер – Військовий коледж сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут, вступити до якого прагнуть приблизно 40 юнаків та дівчат з Полтавщини.

Фото автора

14

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Свята та річниці