ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

13,7 млн грн виділила держава ветеранам АТО/ООС Дніпропетровщини на придбання житла

6 Липня 2020
13,7 млн грн виділила держава ветеранам АТО/ООС Дніпропетровщини на придбання житла

Цьогороку 11 ветеранів АТО/ООС з інвалідністю та члени родин загиблих героїв з Дніпропетровщини отримають грошову компенсацію на придбання житла. Державна субвенція на 2020 рік становить 13,7 млн грн. Про це повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

—Щороку держава виділяє кошти, щоб допомогти придбати житло атовцям з інвалідністю І та ІІ груп та членам родин загиблих бійців, — зазначила Олена Кришень. —Все відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України. Після надходження грошей на спеціальний рахунок пільговики мають рік на вибір житла. Варіанти майбутньої оселі можна розглядати в будь-якому населеному пункті України.

Право на отримання грошової компенсації на придбання житла відповідно до Постанови Кабміну № 719 від 19.10.2016 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»мають члени сімей загиблих учасників АТО/ООС та особи з інвалідністю I та II груп, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, зазнаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Як отримати грошову компенсацію на придбання житла можна ознайомитися тут.

Фото автора

 

12
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист