ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ЗСУ на Донбасі влучним ударом знищили ворожу мінометну позицію

24 Червня 2020, 13:00
ЗСУ на Донбасі влучним ударом знищили ворожу мінометну позицію

Українські військові показали, як знищили в районі проведення операції Об’єднаних сил мінометну позицію незаконних збройниї формувань та будівлю, у якій перебував ворог. Відповідне відео з’явилося на фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗСУ.

«До вашої уваги – знищення ворожої мінометної позиції та житлового приміщення, до яких раніше «Урал» підвозив смертоносні міни та патрони», – написали військові.

Як йдеться в описі до ролика, зранку противник почав обстріл однієї з позицій омбр та мирного населення, у зв’язку з чим «було прийнято рішення на знищення ворога і його вогневих засобів». До роботи взялися розвідники, які встановили його точне місцезнаходження.

«У результаті вогню у відповідь було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення ворога», – наголосили у відомстві.

І знову степ Донецької області!Нажаль, ділянка регіону, яку ви побачите на відео, ще тимчасово знаходиться під контролем російського агресору.Не так давно ми показували вам, як був знищений вантажнийжний військовий автомобіль "УРАЛ", який здійснював підвоз боєприпасів на позиції бойовиків. Тепер до вашої уваги ми хочемо показати знищення мінометної позиції та житлового приміщення окупантів, до яких вище вказаний "УРАЛ" підвозив смертоносні міни та патрони.Так, в один із сонячних ранків, ворог почав гатити по наших позиціях та по мирному населенню. У зв'язку з чим було прийняте рішення на знищення ворога та вогневих засобів. І до роботи взялися розвідники. За допомогою засобів розвідки було встановлено точне місценаходження ворога та його вогневих засобів і полетіла "отвєточка". В результаті вогню у відповідь було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення ворога.Як ви бачите на відео, ніхто із окупантів не втік.Слава Україні!!!Відео в мережі YouTube: https://youtu.be/o-8VKZkirWk

Опубліковано К2 54 ОМБр Середа, 24 червня 2020 р.

Стежте за нами в Instagram
Новини