ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завершилися навчання «Рух 100 – Суховій»

29 Червня 2020, 14:36
Завершилися навчання «Рух 100 – Суховій»

На Київщині відбулися навчання з оборони Української столиці – «Рух 100 – Суховій» за участю представників організацій-членів Руху сприяння територіальній обороні України. Про їхній початок АрміяInform уже розповідала.

Навчання тривали 27-28 червня 2020 року неподалік села Лютіж, у них взяли участь близько 200 патріотично налаштованих громадян України. Також, за словами організаторів, серед учасників навчань було багато резервістів бригад територіальної оборони та оперативного резерву 1-ї черги.

Організатором навчань стала громадська організація «Український Легіон» разом з іншими учасниками Руху сприяння територіальній обороні України.

Варто нагадати, що ГО «Український Легіон» є співзасновником Руху сприяння територіальній обороні України («Рух 100», який засновано 13 жовтня 2015-го, напередодні Дня захисника України. А співзасновниками стали організації, які займаються військовою та допризовною підготовкою).

Зі свого боку «Рух 100» – некомерційна та позапартійна громадська ініціатива, яка виникла в результаті співпраці громадських об’єднань, військово-патріотичних організацій та ініціатив, центрів початкової військової підготовки та громадських активістів з метою сприяння територіальній обороні України.

Починаючи з 2015 року, подібні заходи відбувалися двічі на рік у різних місцях поблизу Києва, де під час навчань відпрацьовували різні питання територіальної оборони. Окрему увагу громадські активісти з «Рух 100» приділяють взаємодії навчальних підрозділів з держадміністраціями й органами місцевого самоврядування. Зокрема в навчаннях «Рух 100. Тризуб», що відбулись 2016-го, завдяки сприянню тодішнього голови Дарницької РДА, взяли участь не тільки активісти руху, а й представники правоохоронних органів та служби району, яка забезпечувала цей захід питною водою, технікою та санітарним транспортом. А також відпрацювала евакуацію умовно поранених до міської клінічної лікарні № 1. Таким чином на навчаннях «Рух 100. Тризуб» вдалося задіяти всі ланки, залучені у тероборону – військові, громадськість, органи державної та місцевої влади, правоохоронців.

Під час цьогорічних навчань відпрацьовували питання оборони столиці України, а саме: охорони й оборони важливих об’єктів і комунікацій, заходи контрдиверсійної боротьби. Велику увагу приділено й наданні меддопомоги на полі бою, евакуації з нього до розгорнутого польового пункту сортування поранених, сортуванню поранених і надання домедичної допомоги, евакуації поранених у госпіталь.

За перебігом навчань спостерігали представники столичної бригади територіальної оборони на чолі з комбригом.

Варто зазначити, що тренінг відбувся з використанням авто техніки, страйкбольних і піротехнічних засобів.

Фото: Володимир Загребельний, Владислав Степаненко

Володимир Загребельний для АрміяInform

19
Читайте нас в Telegram
Новини, Репортаж