ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Захисні костюми для військових медиків від фонду «Повернись живим» пройшли випробування не менш серйозні, ніж бронежилети

3 Червня 2020
Захисні костюми для військових медиків від фонду «Повернись живим» пройшли випробування не менш серйозні, ніж бронежилети

Триста комплектів захисних костюмів у рамках акції «Захисти захисника» відправили у військові госпіталі Збройних Сил України.

Про це повідомляє сайт БФ «Повернись живим».

Наприкінці квітня Благодійний фонд «Повернись живим» спільно з Міністерством закордонних справ оголосив про акцію «Захисти захисника». Тоді українські дипломати з усього світу перерахували частину своєї заробітної плати на потреби медиків Збройних Сил України, які наразі протистоять двом загрозам – епідемії COVID-19 і російській агресії на Донбасі. Загальна сума допомоги – понад 1 млн 750 тис. грн.

Частина коштів відразу ж пішла на придбання реагентів для проведення ПЛР-тестів у лабораторіях Збройних Сил. Інша частина – призначалася на захисні костюми. І от перша партія із трьохсот костюмів, які виготовили українські виробники з урахуванням усіх рекомендацій військових і лікарів, уже прямує у шпиталі.

У фонді зазначають, що «легка броня» пройшла випробування не менш серйозні, ніж, приміром, бронежилети, та відповідає державним стандартам біологічного захисту. Спочатку військові медики тестували саму тканину. Вимоги до неї були прискіпливими – костюми мали бути максимально легкими, щоб персонал міг комфортно працювати в них декілька годин, і водночас максимально надійними. І нині прогумовані костюми не пропускають хімічні реагенти та воду, а спеціальна структура волокон робить їх легкими та стійкими до тертя.

«Наразі перед нами найбільш оптимальний варіант костюма біозахисту, що має 5 розмірів, розрахований на працю як у лабораторіях, так і у відділеннях. Костюми пройшли тестування та практичне носіння. Всі наші вимоги виробник врахував: тут і герметичні шви, і спеціально сконструйовані клапани, які не пропускають речовини, але дають змогу тілу «дихати», – констатують медики.

«Фонд відправить на потреби військових медиків ще одну велику партію костюмів, виготовлення яких ми тепер очікуємо», – запевнила керівниця військового відділу БФ «Повернись живим» Наталія Калмикова.

Нагадаємо, що 15 травня 2020 року МЗС і фонд «Повернись живим» передали військовим медикам 5000 реагентів для ПЛР-тестів на коронавірус.

Стежте за нами в Instagram
Новини