ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Віковий рубіж для офіцерів за призовом – 43 роки

4 Червня 2020
Віковий рубіж для офіцерів за призовом – 43 роки

У Житомирському обласному військовому комісаріаті розпочала свою роботу призовна комісія з призову офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри. Як розповіли кореспондентові АрміяInform в облвійськкоматі, лише з Житомира та Житомирського району протягом червня на службу буде призвано 20 офіцерів запасу. Після тримісячної допідготовки у військових вишах вони служитимуть у частинах Збройних Сил України. Загальний термін служби офіцерів за призовом становитиме півтора року. При цьому в Житомирському обласному військовому комісаріаті наголошують на тому, що змушувати укладати контракт чи скеровувати служити до району проведення операції Об’єднаних сил офіцерів за призовом ніхто не буде без їхнього особистого на те бажання.

– Метою цього призову є підготовка високонавченого резерву. Офіцери запасу, які будуть призвані найближчим часом, це фахівці 16-ти військово-облікових спеціальностей, – розповідає тимчасовий виконувач обов’язків обласного військового комісара підполковник Олександр Варивода. – На час служби за ними буде повністю збережений соціальний пакет. Якщо людина офіційно працевлаштована, вона отримуватиме зарплатню за попереднім місцем роботи, а також грошове забезпечення на тій посаді офіцерського складу за місцем служби.

Також в облвійськкоматі зауважують, що віковий рубіж для призову офіцерів запасу становить 43 роки, освітній – не нижче бакалавра. Зважаючи на облікові дані, можна сказати, що до 30 % осіб, які підлягають призову, мають проблеми зі здоров’ям та не проходять медичну комісію, втім наявної в області кількості офіцерів запасу вистачає для того, щоб призвати необхідну кількість майбутніх військовослужбовців.

6
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини