ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці ЛитПолУкрБриг вправлялися у стрільбі з польської зброї

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Червня 2020, 16:36

На 13-му засіданні координаційної групи затверджено рішення, яке надає можливість військовослужбовцям Литви, Польщі та України проводити спільні навчально-тренувальні стрільби з вогнепальної зброї, яка стоїть на озброєнні Збройних сил Республіки Польща. Про це повідомляє АрміяInform.

Представники армій трьох країн ухвалили таке рішення задля підвищення рівня боєготовності міжнародної бригади. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у пресслужбі ЛитПолУкрБриг.

— Навчально-тренувальні вправи та стрільби спрямовані на вдосконалення стрілецьких навичок та вмінь, що підтримує бойову готовність військового до використання основних видів озброєння в різних умовах та за різних обставин, — стверджує офіцер S-4 капітан Лінас Масуліс (Збройні сили Литовської Республіки).

Перша вимога для отримання військовослужбовцями дозволу — вивчення тактико-технічних характеристик та правил користування 9-мм самозарядним пістолетом P-83. Також слід було скласти іспит на знання будови, нормативно-правових актів та правил користування вогнепальною зброєю. Всі військовослужбовці литовського та українського контингенту отримали допуск до навчально-тренувальних стрільб.

— Ми постійно вдосконалюємо професійну майстерність й опановуємо нові навички. Наразі навчально-тренувальні стрільби сплановано проводити щоквартально, а на майбутнє плануємо навчально-тренувальні стрільби з особовим складом афілійованих батальйонів. Але найголовніше завданням для нас — бойова готовність всього особового складу ЛитПолУкрБриг до виконання операцій за призначенням, — наголосив начальник штабу ЛитПолУкрБриг полковник Міхал Малиска (Збройні сили Республіки Польща).

Підбиваючи підсумки практичних стрільб, комбриг залишився задоволеним їхніми результатами та зазначив: «ЛитПолУкрБриг отримала наказ, який дозволяє литовським та українським офіцерам бригади отримати вогнепальну зброю для навчальної мети. Литовські, польські й українські військовослужбовці провели навчально-тренувальні стрільби з пістолета P-83, які ми організували за підтримки представників Збройних сил Польщі. Як командир бригади я вдячний Міністерству оборони Польщі за плідну співпрацю та всебічну підтримку ЛитПолУкрБриг».

— ЛитПолУкрБриг — це унікальний військовий проєкт. Щодня маємо змогу обмінюватися досвідом з військовослужбовцями армій країн НАТО, постійно вдосконалювати знання й навички. Ми три різні нації, але маємо спільну мету й продовжуємо тренуватися, аби бути готовими до майбутніх операцій, — підкреслив командир Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького полковник Дмитро Братишко (Збройні Сили України).

Фото: пресслужба ЛитПолУкрБриг.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram