ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відбувся фронтовий конкурс на кращого сержанта ОТУ «Північ»

30 Червня 2020, 10:15
Відбувся фронтовий конкурс на кращого сержанта ОТУ «Північ»

У районі проведення операції Об’єднаних сил відбувся конкурс на кращого сержанта. У змаганнях взяли участь молодші командири підрозділів військових частин ОТУ «Північ», яким це право після ретельного відбору надали безпосередні командири.

Військовослужбовці продемонстрували індивідуальний рівень теоретичних знань і виконали низку нормативів із різних предметів військової підготовки. За виконання завдань кожен сержант здобував певну кількість балів, за сумою яких і визначали переможця.

Теоретичний «тонус» учасників оцінювали тестуванням відповідно до «Курсу лідерства базового рівня». Кожен сержант упродовж 15 хвилин мав дати правильні письмові відповіді на 14 запитань свого варіанту завдань.

Під час практичної роботи конкурсанти складали нормативи з фізичної, вогневої та інженерної підготовки, захисту від засобів масового ураження, а також із тактичної медицини. Зокрема, вони демонстрували витривалість під час бігу на тисячу метрів, підтягувалися на перекладині, надавали первинну медичну допомогу «пораненим» і евакуйовували їх із поля бою, розбирали й складали особисту зброю тощо.

Кращих сержантів, які вибороли призові місця, нагородили грамотами, а переможець, котрий здобув першість, отримав і Диплом «Кращий сержант оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Як зазначив організатор конкурсу – головний старшина ОТУ «Північ», змагання мали на меті не лише визначити кращих сержантів, а й заохотити молодших командирів до самовдосконалення, поліпшення індивідуальної підготовки та професійного росту. Це надзвичайно важливо, адже саме від роботи сержантів залежить якість виконання завдань за призначенням підпорядкованих підрозділів, особливо під час ведення бойових дій.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Навчання та тренування, Новини