ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранів з ІТ-досвідом залучатимуть до розвитку електронних ветеранських сервісів

3 Червня 2020
Ветеранів з ІТ-досвідом залучатимуть до розвитку електронних ветеранських сервісів

Міністерство у справах ветеранів України розпочинає активну роботу з цифрової трансформації ветеранських сервісів з надання послуг. Про це йшлося під час другої зустрічі Міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба з Громадською радою при Міністерстві, інформує Урядовий портал.

Сергій Бессараб представив Громадській раді новопризначеного заступника Міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимира Левчука, наголосивши, що запуск Єдиного державного реєстру ветеранів війни залишається одним з пріоритетів роботи відомства.

Зі свого боку Володимир Левчук доповів про напрями діяльності Мінветеранів з питань цифрової трансформації та планів роботи на найближчий час. Зокрема поінформував щодо етапів створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та сервісу «Е-ветеран», їхню інтеграцію в загальнодержавні цифрові платформи, захист інформації.

За його словами, на сьогодні вже розпочата модернізація відділу цифрової трансформації, погоджено технічні вимоги щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни, відновлено діалог з міжнародною неурядовою організацією IREX, яка в рамках «Програми реінтеграції ветеранів» допомагає Міністерству у розробленні реєстру ветеранів.

Крім того, триває активна робота з іншими державними органами, що надають соціальні послуги ветеранам і технічні можливості щодо створення найсучаснішого ресурсу.

Володимир Левчук розповів, що розпочата співпраця з Міністерством цифрової трансформації щодо технічних питань і законодавчого врегулювання. Також ведеться робота з Міністерством соціальної політики щодо дослідження системи пільг і з Міністерством охорони здоров’я з вибірки даних щодо ветеранів.

Окремо заступник Міністра анонсував запровадження майбутніх електронних ветеранських сервісів і запросив ветеранів, які мають знання та досвід роботи з IT-технологіями, долучитися до їхнього створення.

Читайте нас в Telegram
Новини