ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні зафіксовано 25 964 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 142 особи

5 Червня 2020
В Україні зафіксовано 25 964 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 142 особи

За даними ЦГЗ, на 5 червня (станом на 9:00) в Україні 25 964 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 762 летальні, 11 372 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 553 нові випадки. Загалом проведено 403 551 тестування методом ПЛР. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Станом на 10.00 05 червня в Збройних Силах України хворіє 142 особи на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ.

Всього за час пандемії одужало – 131 особа, летальних випадків – 4.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 567 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 67 осіб.

За минулу добу зареєстровано чотирнадцять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває сім осіб (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 1 військовослужбовець, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 2 військовослужбовця, ще 4 військовослужбовця перебувають у лазареті медичного пункту однієї з військових частин Вінницької області). Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування.
Сім осіб (Миколаївська та Київська область – по 1 військовослужбовцю, Рівненська область ˗ 4 працівника ЗС України та Житомирська область ˗ 1 працівник ЗС України) знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, симптоми захворювання відсутні.
Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Читайте нас в Telegram
Новини