ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В НУОУ стартувала вступна кампанія кандидатів для здобуття вищої військової оперативно-тактичної освіти

30 Червня 2020
В НУОУ стартувала вступна кампанія кандидатів для здобуття вищої військової оперативно-тактичної освіти

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочалася вступна кампанія на навчання за освітнім ступенем магістр для здобуття вищої військової оперативно-тактичної освіти. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Цьогорічна вступна кампанія проводиться безпосередньо в університеті з використанням дистанційних технологій та суворим дотриманням протиепідемічних заходів.

Відбір кандидатів на навчання проводився замовниками на підставі рейтингового оцінювання за результатами професійної діагностики. В ході екзаменів за фахом та тестування з іноземної мови офіцери-вступники  мають підтвердити високі результати професійної підготовки, особисту спроможність та високу мотивацію до отримання вищого рівня військової освіти.

Вступна кампанія для кандидатів завершиться на початку липня. У серпні проходитимуть вступні випробування на перший (бакалаврський) рівень підготовки в навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій за спеціальністю “Фізична культура і спорт” за спеціалізацією “Фізичне виховання і спорт у Збройних Силах”.

Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини