ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українська «Лелека-100» до випробувань готова

12 Червня 2020, 15:46
Українська «Лелека-100» до випробувань готова

Фахівці Державного науково дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки готуються до проведення державних випробувань БпАК «Лелека-100». Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Для допуску льотного складу випробувальної бригади до виконання польотів на новому типі повітряного судна під час проведення державних випробувань БпАК «Лелека – 100» інструкторський склад Виробничо-інноваційної компанії «Девіро» здійснив підготовку екіпажів зовнішніх пілотів (операторів) – випробувачів.

БпАК «Лелека-100» один з перспективніших вітчизняних український безпілотних літальних апаратів, що створений для вирішення завдань з аеророзвідки, патрулювання, картографування місцевості із можливістю передачі оперативної інформації та отримання точних географічних координат у режимі реального часу.

Шлях БпАК «Лелека – 100» до ЗС України було розпочато в 2015 році, під час проведення перших експериментальних польотів у рамках науково-дослідної роботи фахівцями ДНДІ ВС ОВТ.

Комплекс показав свою перспективність та за результатами визначальних відомчих випробувань в 2016 р був допущений до експлуатації в ЗС України.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини