ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна – Сполучені Штати: ми хочемо, щоб нас почули

6 Червня 2020
Україна – Сполучені Штати: ми хочемо, щоб нас почули

5 червня відбулася онлайн-дискусія Київського безпекового форуму на тему «Україна – Сполучені Штати: ми хочемо, щоб нас почули».

24 травня, відгукнувшись на ініціативу Київського безпекового форуму, десятки відомих українських діячів підписали звернення, адресоване до політикумів і суспільств обох держав, про важливість захисту українсько-американського стратегічного партнерства від ворожих провокацій і розколів.

Відповіддю на цю відозву стала заява сімох колишніх послів Сполучених Штатів в Україні із закликом протидіяти спробам нашкодити нашому партнерству.

Під час онлайн-дискусії Селест Волландер – радник президента Сполучених Штатів з питань Євразії у 2013–17 роках, заступник Міністра оборони Сполучених Штатів з питань України, Росії та Євразії у 2009–2012 роках зазначила:

– Російські агенти вправно пристосовуються до нових реалій, навчаються, адаптуються, але вони й надалі експлуатують, загострюють і максимально провокують будь-яку можливість посилити негативні настрої щодо України та США.

Окремо було наголошено, що 72 % українців позитивно ставляться до США. Кожен 4-й українець каже, що США є стратегічним партнером нашої держави.

– Скандал з плівками, довкола якого так багато маніакальної уваги в Україні, не отримав серйозного відгуку в США. Тут розуміють, що цей так званий скандал в Україні був запущений нечестивим союзом Кремля, – сказав посол США в Україні у 2003–2006 роках Джон Гербст.

Вільям Тейлор, Посол Сполучених Штатів в Україні у 2006–09 роках і Тимчасово повірений у справах Сполучених Штатів в Україні у 2019-20 роках, зазначив: «У Вашингтоні існує два наративи про Україну. Це стара Україна, до якої входить корупція. Та нова Україна, яка захищається від війни, яку нав’язує Росія. І ця позитивна Україна має двопартійну підтримку.

Українські політики, громадяни повинні робити наголос на цінностях і прагненнях, що складають ту позитивну історію».

Сьогоднішній онлайн-захід є унікальним зв’язком через Атлантику, який особливо підкреслює нашу солідарність у час складних викликів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України