ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна попередила Росію про наслідки за організацію голосування в Криму та на Донбасі

30 Червня 2020
Україна попередила Росію про наслідки за організацію голосування в Криму та на Донбасі

Україна просить міжнародних партнерів засудити організацію «голосування» у Донецькій Народній Републіці та Криму під час референдуму щодо поправок до Конституції Російської Федерації.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар у інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

– …Україна звернулась до міжнародних партнерів із проханням засудити організацію голосування на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь та в Донецькій та Луганській областях, зокрема шляхом посилення санкційного тиску на Російську Федерацію, – сказав дипломат.

За словами заступника міністра, ситуація з голосуванням доволі подібна до ситуації з так званими «виборами», які держава-агресор проводила на окупованій території раніше.

– Попередня робота щодо реагування на ці події дозволила напрацювати МЗС певний алгоритм співпраці з нашими міжнародними партнерами та союзниками.

Організація голосування на окупованій території українського Криму, а також організація участі в голосуванні осіб, що є власниками незаконно виданих паспортів РФ, матиме для РФ політичні та правові наслідки, – запевнив Василь Боднар.

Читайте нас в Telegram
Новини