ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна отримала гуманітарну допомогу від МАГАТЕ для боротьби з COVID-19

30 Червня 2020

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) направило до України гуманітарну допомогу на суму понад 2 млн грн у вигляді обладнання для діагностики COVID-19 методом ПЛР. Про це повідомляє офіційний сайт МЗС.

Допомогу від МАГАТЕ передано до ДП «Укрвакцина» МОЗ України. Комплект обладнання для діагностики методом полімерної ланцюгової реакції зі зворотною транскрипцією в реальному часі (RT-PCR) розрахований на здійснення 2000 тестів.

«Допомога від Агентства — своєчасний і важливий внесок у зусилля України в боротьбі з COVID-19. Обладнання для найчутливішої діагностики підвищить технологічний потенціал системи охорони здоров’я в Україні й допоможе врятувати життя людей», — заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Нині Постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні в тісній взаємодії з МАГАТЕ опрацьовує можливість отримання Україною додаткової технічної допомоги для боротьби з COVID-19.

МАГАТЕ започаткувало проєкт допомоги країнам-членам на ранньому етапі спалаху пандемії коронавірусу. Проєкт реалізується коштом донорських внесків від країн та організацій зі всього світу.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України