ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Учасники бойових дій можуть тренуватися на НСК «Олімпійський» безоплатно

30 Червня 2020
Учасники бойових дій можуть тренуватися на НСК «Олімпійський» безоплатно

Понад три місяці всі любителі спорту, зокрема й учасники АТО/ООС, зможуть безоплатно займатися на головній спортивній арені України.

З 28 червня й до кінця вересня 2020 року НСК «Олімпійський» відкриває свою територію для всіх охочих займатися фізичною активністю на свіжому повітрі. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Відкриття головної спортивної арени відбулося 28 червня у День Конституції України та День молоді. Як розповів Міністр, ранкові руханки із зірками спорту на «Олімпійському» проходитимуть щовихідних.

— Упевнений: це надважлива ініціатива, адже пріоритетне завдання Міністерства молоді та спорту — зробити все, щоб наша нація була сильною та здоровою. Звичайно, ми розуміємо, що в Україні та в Києві зокрема діє карантин. І це означає, що дотримання всіх санітарних норм є обов’язковою умовою функціонування спортивного простору. Безпека кожного — це найголовніше завдання, — наголосив Вадим Гутцайт.

Учасники бойових дій разом з родинами зможуть зіграти в баскетбол, волейбол, настільний теніс або спробувати вільне катання на роликах. Також будуть облаштовані зони для воркауту та армреслінгу.

Вільні тренування на території спорткомплексу будуть доступні: у вихідні (з 08:00 до 20:00) і будні (крім днів проведення футбольних матчів).

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Спорт