ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінницькому регіоні стартувала благодійна акція «Перемога в нас у крові»

26 Червня 2020
У Вінницькому регіоні стартувала благодійна акція «Перемога в нас у крові»

Вінниця долучилася до всеукраїнської донорської акції «Перемога в нас у крові». Понад 50 учасників, серед яких військовослужбовці Вінницького гарнізону, вихованці спортивних шкіл та волонтери Товариства Червоного Хреста України, прийшли в обласний Центр служби крові, що забезпечує на безоплатній основі кров’ю та її препаратами всі лікарні міста та області. Серед них – Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, де проходять лікування поранені та хворі військовослужбовці. Тому так важливо мати запас крові та її компонентів.

– Представник Вінницької обласної організації ТЧХУ, яке є ініціатором проєкту, звернувся до нас і запропонував підтримати благодійну справу, – розповів кореспонденту АрміяInform Олександр Газієв, начальник групи цивільно-військового співробітництва Повітряних Сил ЗС України. –. Її мета – показати власним прикладом, що допомога ближньому є відповідальністю кожного з нас. Особливо це актуально нині, коли з початком пандемії COVID-19 кількість донорів значно зменшилася, що призвело до дефіциту крові в українських медичних закладах. Тож військовослужбовці управління морально-психологічного забезпечення Командування Повітряних Сил, окремого полку зв’язку та представники групи ЦВС прибули сьогодні для здачі крові.

Майор Ілля Килимистий здає кров із 2009 року. Офіцер зазначає, що працівники Центру служби крові приблизно двічі на місяць телефонують йому.

– Уперше я здав кров на прохання друзів, тоді була потреба в переливанні для конкретної людини. Відтоді не зупиняюся, – зауважує військовослужбовець. – Як з’являється потреба в препаратах крові, зокрема плазмі, тромбоцитах тощо, мене одразу ж повідомляють. Якщо почуваюся добре, приїжджаю. Мене часто запитують, чи не впливає негативно на мій стан здоров’я постійне здавання крові. Відповідаю: почуваюся чудово. Особливо коли знаю, що моя кров допоможе одужати хворій дитині чи пораненому побратиму.

А ще організатори акції закликають її учасників публікувати яскраве селфі або відео зі здачі крові в Фейсбук із хештегом #перемогаунасвкрові та передавати виклик іншим людям та організаціям, згадавши їх у своєму пості. Тож долучайтеся! Адже перемога в нас у крові.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Армія і суспільство