ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Щоденні антирекорди захворюваності відбуваються через порушення карантину – Офіс Президента

25 Червня 2020
Щоденні антирекорди захворюваності відбуваються через порушення карантину – Офіс Президента

При дотриманні заходів, розроблених урядом України для стримування поширення коронавірусної інфекції, не може відбуватися значного зростання кількості хворих. Про це йшлося під час традиційної селекторної наради щодо запобігання поширенню COVID-19 під головуванням Президента України Володимира Зеленського, повідомляє Офіс глави держави.

«Щоденні антирекорди захворюваності відбуваються через порушення карантину», – наголосив під час наради міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Так, за останні три дні втричі збільшили кількість штрафів для підприємств і закладів, які порушують карантин, зазначили в МВС. Найбільше проблем – у громадському транспорту, де постійно порушується дистанція та масковий режим. Також проблеми існують зі скупченнями людей. Загалом уже накладено штрафів на понад 5 мільйонів гривень.

«У нас у деяких регіонах заповнено вже понад половину ліжкомісць, а кількість хворих щодня зростає. Якщо не зупинити цього зростання, матимемо пік захворювання прямо посеред літа. Погано буде всім. Тоді ніхто не буде радий послабленню карантину», – сказав Президент та додав, що вважає недостатньою роботу з роз’яснення людям потреби дотримання карантинних заходів після пом’якшення правил.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини