ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Реабілітаційний центр для поранених бійців у Ірпіні відновив роботу після карантину

2 Червня 2020, 15:55
Реабілітаційний центр для поранених бійців у Ірпіні відновив роботу після карантину

У місті Ірпінь після тривалої перерви через спалах пандемії COVID-19 відкрив свої двері Центр фізичної реабілітації Next Step Ukraine. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила ініціатор проєкту, волонтерка та очільниця Благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine Ірина Ващук Дісіпіо.

– Ми відкрилися після карантину! Наша команда знову готова йти в бій і ставити поранених військових на ноги! Не буду приховувати, що всі ми дуже раді повернутися до роботи з новими силами і енергією, яку накопичили за 2,5 місяці вдома, – зазначила благодійниця.

Довго чекати на відвідувачів не довелося. Реабілітологи Центру вже проводять заняття з шістьма захисниками. Серед них тяжкопоранені ветерани: боєць 30-ї бригади Олександр Мудрик, 128-ї – Михайло Єдинак, та Іван Лоїзов. Останній – воював у складі 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. У березні 2019 року дістав важке кульове поранення хребта під Золотим Донецької області. Відтоді бореться за можливість ходити самостійно.

Співробітники Центру наголошують, ослаблення карантину не означає, що небезпека COVID-19  минула. Для убезпечення як пацієнтів, так і персоналу, в Next Step Ukraine діє низка правил. Зокрема, як для працівників, так і для пацієнтів, залишається обов’язковим температурний скринінг, «дрес-код» для співробітників: маска/рукавиці/бахіли, антисептики на вході та в туалеті, а також не більше однієї людини на 10 квадратних метрів для індивідуальних занять.

Варто зазначити, що з моменту відкриття Next Step Ukraine в червні минулого року реабілітацію в ньому проходили 45 бійців.

Також за сприяння фонду Revived Soldiers Ukraine більше чотирьох десятків українських ветеранів пролікувалися у Сполучених Штатах на суму близько 10 мільйонів доларів. Ще 13 паралізованих від пояса військових прореабілітували в Next Step Fitness у Лос-Анджелесі, США.

Для отримання консультації від фахівців Центру фізичної реабілітації Next Step Ukraine потрібно заповнити анкету ось тут , або зателефонувати за номером телефону +38(068)740-72-62.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація