ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Приєднуємося до флешмобу «День ВМС під Військово-морським прапором»

30 Червня 2020
Приєднуємося до флешмобу «День ВМС під Військово-морським прапором»

5 липня 2020 року в Україні відзначатиметься День Військово-Морських Сил ЗС України. Традиційно святкування має досить локальний характер і урочистості відбуваються в приморських містах, де є присутні флотські підрозділи. Цього ж року карантинні заходи внесли певні корективи. Звісно, не на краще. Адже масові заходи скасовані, деякі проводитимуть дистанційно.

Тому, аби геть не втратити святкового настрою, представники Асоціації ветеранів Військово-Морських Сил України за підтримки та сприяння Командування ВМС ЗСУ ініціюють цього року розширення і географії, і наповнення святкових заходів, присвячених флотському святу.

Зокрема, пропонують провести флешмоб «День ВМС під Військово-морським прапором». Головна мета акції – на головних щоглах міст України здійняти Військово-морський прапор як символ турботи й підтримки українським народом своїх Військово-Морських Сил – гаранта збереження морських володінь України та її морської безпеки. Також ініціатори пропонують оголосити початок проведення щорічного змагання серед учнівської молоді на кращу роботу з пошуку фактів, які пов’язуватимуть їхній рідний край і море. Усе це, на їхню думку,  сприятиме широкому поширенню в країні традиції всенародного відзначення Дня Військово-Морських Сил та стане вагомим аргументом у справі відродження нашої країни як морської держави й активізує в українцях «морські риси» національного характеру.

Нагадаємо, що традиційно в Україні День ВМС відзначають у першу неділю липня. У цей день на Морському вокзалі Одеси відбувається ритуал підняття Військово-Морського прапора, прапорів розцвічування на кораблях Військово-Морських Сил ЗС України та покладання в акваторії Одеського заливу з катерів на воду вінків й квітів на честь загиблих моряків. Крім того, впродовж дня одесити та гості міста можуть оглядати бойові кораблі, катери, судна забезпечення, військову техніку і зразки озброєння національного флоту. І все це під запальні виступи військових музикантів із Центру військово-музичного мистецтва ВМС Збройних Сил України. Завершується свято завжди також феєрично – концертом на Дерибасівській. Проте цього року карантин наклав своє вето на улюблені заходи шанувальників морських традицій й безліч із них взагалі не відбудуться, а деякі пройдуть дистанційно.

17

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини