ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Першокурсники «потрапили» в засідку

6 Червня 2020
Першокурсники «потрапили» в засідку

Логічним фіналом польового виходу першокурсників факультету озброєння та військової техніки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» стали практичні заняття з тактики.

На полігоні курсанти навчалися управляти діями механізованого відділення під час потрапляння в засідку під час маршу.

– Заняття ми проводили з урахуванням досвіду Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. На навчальних місцях залучали офіцерів, які мають чималий бойовий досвід. Вони давали курсантам поради та корегували їхні дії, – зауважив керівник занять підполковник Тарас Хліманцов.

За легендою, військовослужбовці під час пересування на техніці потрапили у засідку та вступили у вогневий контакт з умовним противником, після чого його переслідували. Далі першокурсники навчалися управляти діями підрозділу в наступі та веденню бою в населеному пункті.

Нагадаємо, що впродовж уже двох тижнів майбутні офіцери проводять активні заняття із загальної тактики, бойової системи виживання, інженерної підготовки, військової топографії та організації військового зв’язку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл