ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пандемія не може стати причиною для зняття міжнародних санкцій проти Російської Федерації

2 Червня 2020, 18:17

Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на Міністерство закордонних справ України.

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар провів телефонну розмову з державним секретарем Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія Аудуном Халворсеном.

“Дипломати констатували високу динаміку політичного діалогу та домовилися й надалі здійснювати кроки, спрямовані на подальше зміцнення українсько-норвезького міждержавного партнерства”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що сторони обговорили поточний стан двостороннього співробітництва, зокрема, з урахуванням впливу пандемії COVID-19, відзначивши успішну взаємодію у поверненні громадян України та Норвегії у свої країни.

Боднар отримав запевнення норвезького колеги щодо подальшого сприяння Осло у захисті громадян України, які залишаються в Норвегії у час обмеження сполучення.

Заступник міністра також звернув увагу на необхідність ефективної протидії спробам РФ зняти запроваджені міжнародною спільнотою санкції під прикриттям пандемії COVID-19.

“Аудун Халворсен наголосив, що позиція Норвегії стосовно збереження санкцій проти Росії як агресора, а також підтримки суверенітету та територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах залишається незмінною. Крім того, норвезький високий посадовець підтвердив налаштованість Осло продовжувати реалізацію проєктів, спрямованих на подолання наслідків російської агресії”, – розповіли в МЗС.

Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України