ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Олександр Охрименко» забезпечував з моря випробування ракетного комплексу «Нептун»

5 Червня 2020
«Олександр Охрименко» забезпечував з моря випробування ракетного комплексу «Нептун»

Протягом тижня  у визначеному районі акваторії Чорного моря екіпаж пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» відпрацьовував заходи із забезпечення державних випробувань комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун». Про це повідомляє служба зв’язків із громадськістю ВМС ЗС України.

Серед основних завдань, що стояли перед військовими моряками, було закриття району, встановлення мішені, пошуково-рятувальне та медичне забезпечення ходу випробувань у морі.

– Для військового судна це вже не перша участь у подібних заходах, можливості та тактико-спеціальні характеристики судна дозволяють залучати його безпосередньо до забезпечення всього спектру пошуково-рятувальних, водолазних, суднопідйомних, підводно-технічних, а також гідрографічних, науково-дослідних та інших спеціальних робіт, – зазначив начальник пошуково-рятувальної служби Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Нестеров. – Загалом екіпаж успішно справився з поставленим завданням та продемонстрував високий рівень злагодженості та морської навченості, – додав він.

Також під час виходу в море на борту судна перебувала група аварійного-рятувального загону з метою ліквідації будь-яких аварійних ситуацій.

Стежте за нами в Instagram
Новини