ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нові «куплети» хорової «пісні» проросійських ЗМІ

19 Червня 2020
Нові «куплети» хорової «пісні» проросійських ЗМІ

Російський ресурс News Front повідомив, що Пентагон нібито проводить в Україні експерименти, які він не наважується виконувати на території США через надзвичайний рівень загрози. Більш того, американські Біолаб в Україні загрожують Росії, бо буцімто заокеанські експерти збирають небезпечні штами. Щоправда, українською темою фейкомет не обмежився. Лабораторія Лугара в Грузії (один із улюблених об’єктів прокремлівської дезінформації), як наполягають кремлівські медіа, розробляє біологічну зброю, призначену… для населення Південної Осетії.

Ці нові повідомлення добре вкладаються в загальний фарватер брудного інформаційного потоку, що зароджується за стінами московського Кремля. Загалом російські ресурси невтомно повторюють: усемогутній «Дядько Сем» підживлює імперські амбіції Польщі, Австрії та Угорщині й водночас контролює Україну під приводом боротьби з корупцією. Загалом існує нібито глобальне наддержавне утворення (яке, мабуть, включає США, а також інші могутні, «злі еліти»), яке перетворило Східну Європу на територію «грабежу й спустошення». Але саме РФ завжди перебуває в центрі зловмисних намірів Америки: від брехливих обіцянок Горбачова про те, що НАТО не розширюватиметься на схід, до демонізації Росії і Путіна, а також відправки джихадистів у Росію для дестабілізації країни. Егоцентрична «русофобія» − це той зручний жупел, який прокремлівська дезінформаційна машина завжди використовує для кульмінації ефекту і як засіб переконання.

Таким чином, з точки зору російської пропаганди, Вашингтон є агентом шкідливого впливу в усьому світі, провокуючи напруженість у відносинах між Росією та її сусідами, «окуповує» Європу й Україну, фінансує акції протесту в Гонконзі, щоб дестабілізувати Китай, і так далі. Прокремлівські ЗМІ за рахунок коштів, сплачених російськими платниками податків, хором виконують улюблену, але вже надто заїжджену «пісню про головне», періодично поповнюючи її новими «куплетиками».

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України