ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Навчання підрозділів тероборони: противник умовний, нормативи – бойові

6 Червня 2020
Навчання підрозділів тероборони: противник умовний, нормативи – бойові

Протягом трьох днів на базі Полтавського обласного військового комісаріату проходили тренування посадових осіб, які відповідають за організацію територіальної оборони області. Окрім представників міських і районних військових комісаріатів та підрозділів територіальної оборони, у навчаннях взяли участь посадові особи Національної поліції, Служби безпеки України, Національної гвардії України, органів державної влади та інших структур.

– Серед головних завдань навчань було відпрацювання злагодження структурних підрозділів та органів військового управління під час виконання завдань із протидії ворожій окупації, терактам, завдань щодо організації охорони та оборони важливих державних і військових об’єктів, відпрацювання передусім практичних навичок відповідальних осіб у їхньому виконанні своїх функціональних обов’язків під час організації тероборони, – розповів керівник занять військовий комісар Полтавського ОВК Дмитро Губський.

– На жарти рідних та близьких, що татко знову пішов гратися у «Зірницю», я теж жартома відповідаю, мовляв, так, у дитинстві не награвся, – розповідає командир взводу тероборони старший лейтенант Сергій Власенко. – Проте всі ми усвідомлюємо, що російська агресія – це реалії сьогодення. Тож учимося без умовностей і спрощень діяти спільно, ефективно, аби будь-що дати відсіч ворогові й не допустити його на нашу землю.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл