ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО проводить масштабні морські навчання в Арктиці

30 Червня 2020, 16:33
НАТО проводить масштабні морські навчання в Арктиці

Фото НАТО: з навчань Dynamic Mongoose 17

Організація Північноатлантичного договору проводить масштабні морські маневри в Арктиці неподалік узбережжя Ісландії із залученням бойових кораблів, субмарин і морської авіації. Про це йдеться в офіційному повідомленні, оприлюдненому на сайті НАТО.

Навчання Dynamic Mongoose («Динамічний мангуст») стартували у високих широтах Арктики 29 червня.

Упродовж військових маневрів субмарини від Франції, Німеччини, Норвегії, Великої Британії та США під керівництвом Командування підводних човнів НАТО тренуватимуться спільно із надводними кораблями з Канади, Норвегії, Великої Британії та Сполучених Штатів.

«Кораблі, підводні човни, літаки та особовий склад шести країн-союзниць проведуть збір біля берегів Ісландії для проведення протичовнових та протикорабельних військових маневрів», – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб створити умови, наближені до різноманітних загроз, у маневрах візьмуть участь морські патрульні літаки з Франції, Норвегії, Великої Британії та США. Усього в навчаннях візьмуть участь 5 бойових кораблів, 5 підводних човнів та 5 літаків.

Метою навчань Dynamic Mongoose є створення для всіх його учасників складної та загрозливої умовної ситуації для відпрацювання взаємодії й підвищення майстерності в протикорабельних та протичовнових операціях.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України